DoubleTree by Hilton Dar es Salaam - Oyster Bay

****
Slipway Road Msasani Peninsular, Dar es Salaam, Tanzania, NA
Online rezervace. Ceny od TZS220859.

Online rezervace

Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Ceny od TZS 220,859
DoubleTree by Hilton Dar es Salaam - Oyster Bay is a luxurious 4-star hotel set in a prime location in the centre of Dar es Salaam.

Hotel Amenities
Food options at DoubleTree by Hilton Dar es Salaam - Oyster Bay include a restaurant. Room service is also available. Our hotel provides a 24-hour front desk service. For guest convenience, there is also an ATM/banking facility available. Public areas of DoubleTree by Hilton Dar es Salaam - Oyster Bay are air-conditioned. Multilingual and attentive hotel staff are at your service. In addition there is garden at the hotel. Other available services: tours/ticket assistance, television in lobby, porter/bellhop, elevator/lift, dry cleaning/laundry service and concierge desk.

Shuttle/Parking services
Guests of DoubleTree by Hilton Dar es Salaam - Oyster Bay can enjoy free parking. Valet parking is also available. In addition, the hotel provides handicapped parking.

Jak udělat rezervaci DoubleTree by Hilton Dar es Salaam - Oyster Bay

Vytvoření rezervace v DoubleTree by Hilton Dar es Salaam - Oyster Bay je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

    Letiště poblíž DoubleTree by Hilton Dar es Salaam - Oyster Bay

    • Dar es Salaam, Tanzania (DAR-Julius Nyerere Intl.) - 8.96 mi
    • Zanzibar, Tanzania (ZNZ-Zanzibar Intl.) - 37.20 mi

Hotele w pobliżu DoubleTree by Hilton Dar es Salaam - Oyster Bay